Ogólnopolska Kampania Profilaktyczna
„Jestem kobietą i dbam…”

 

 

3 marca 2014 roku rozpoczęła się ogólnopolska Kampania profilaktyczna „Jestem kobietą i dbam...” skierowana do kobiet dbających o zdrowie własne oraz swoich najbliższych. Celem zaplanowanej na dwa lata akcji jest zwrócenie uwagi na znaczenie profilaktyki prozdrowotnej na każdym etapie życia – od wczesnego dzieciństwa do pełnej dojrzałości.

 

Organizatorem Kampanii jest największa sieć laboratoriów medycznych DIAGNOSTYKA.
 „Badania marketingowe wskazują, że to właśnie kobiety troszczą się o zdrowie całej rodziny, dbając o regularne wizyty lekarskie i badania kontrolne.- mówi Grzegorz Polus, Dyrektor ds. marketingu sieci laboratoriów Diagnostyka. Stąd pomysł na zorganizowanie akcji, w której wesprzemy w codziennej trosce odpowiedzialne mamy, partnerki i córki”.

 

Dwuletnia Kampania ma cztery odsłony. Stałym elementem akcji jest motto: „Jestem kobietą i dbam…”. Adekwatny tytuł nosi drugi – jesienny etap Kampanii, który potrwa od 1 września do 30 listopada 2014 roku. Trzymiesięczna akcja będzie okazją do poznania współczesnych możliwości diagnostyki laboratoryjnej, sprawdzenia stanu zdrowia Panów - a dla Pań do wzięcia udziału w Konkursie z atrakcyjnymi nagrodami. Na aktywne uczestniczki programu czekają ekskluzywne nagrody –  wakacje w Alpach, zestawy kosmetyków oraz weekendy zdrowotne w Spa dla dwojga. Panowie otrzymają od DIAGNOSTYKI bon na pakiet kilkunastu badań profilaktycznych o wartości ponad 200 zł z -70% rabatem. Teraz tylko za 60 zł będą mogli wykonać pełny przegląd swojego organizmu.

 

To kolejna odsłona Kampanii, podczas której organizatorzy wspierają kobiety w ich codziennej trosce o zdrowie członków swoich rodzin. Kolejne etapy poświęcone będą zdrowiu dzieci oraz zdrowiu rodziców, czyli osób w wieku dojrzałym. W każdej z odsłon na stronie Kampanii www.kobieta.diagnostyka.pl udostępniane będą specjalne materiały informacyjne nt. badań oraz artykuły poświęcone profilaktyce prozdrowotnej na każdym etapie życia.

 

Terminarz Kampanii:
„Jestem kobietą i dbam o siebie”    – zakończono
„Jestem kobietą,  dbam o siebie i o partnera”   – zakończono
„Jestem kobietą,  dbam o  siebie i o dzieci”    – zakończono
„Jestem kobietą,  dbam o siebie i o rodziców”  –  1 września 2015 -30 listopada 2015

 

Kampania „Jestem kobietą i dbam o siebie” jest kolejną inicjatywą ogólnopolskiej sieci laboratoriów medycznych DIAGNOSTYKA, która od lat prowadzi profilaktyczne i edukacyjne kampanie społeczne, m.in. „Diagnostyka dla Twojej ciąży”, „Badania z uśmiechem”, czy „Kobieta i Mężczyzna świadomie dojrzali”. Partnerami drugiego etapu akcji są: ………………………………………..

***
DIAGNOSTYKA to największa w Polsce sieć laboratoriów medycznych. Oferuje największy wybór badań laboratoryjnych (2500 rodzajów testów) dostępnych również bez skierowania od lekarza. Sieć posiada ponad 400 placówek w całej Polsce. Punkty Pobrań dostosowane są do obsługi osób niepełnosprawnych, część posiada specjalne kąciki dziecięce, pomagające w bezstresowej obsłudze małych pacjentów. Firma obsługuje miliony pacjentów rocznie oraz współpracuje z kilkoma tysiącami placówek ochrony zdrowia.

Diagnostyka Badania Medyczne

Diagnostyka sp. z o.o. - All rights reserved