Trzeci etap kampanii: "Jestem kobietą i dbam o siebie i dziecko" zakończony.

 

 

Trzeci – wiosenny etap kampanii zakończył się 31 maja 2015 roku.  W akcji, podobnie jak w poprzednim etapie więło udział ponad 20 tyś kobiet, które zadabały o siebie i swoje dzieci.

 

Przypominamy, że do 30 czerwca można realizować bony zniżkowe pobrane w ramach kampanii.

 

W tym etapie zachęcaliśmy Was do skorzystania z pakietów badań z ok 65% zniżką.  Tym razem przygotowaliśmy aż 3 pakiety: badania dla dzieci - szczególnie polecane dzieciom między 3 a 16 rokiem życia, badania dla kobiet przed ciążą, polecany Paniom, które staraja się lub w niedługiej przyszłości będą starać się o dziecko oraz badania dla pań w ciąży.
Dodatkowo, wszystkie uczestniczki wzięły udział w konkursie, w którym można było wygrać atrakcyjne nagrody: wakacje zagraniczne, weekendy w SPA, IPady, oraz pakiety pobrania komórek macierzystych. Fundatorami nagród są SINULAN Forte, MediSPA Słoneczny Zdrój, Operator sieci Plus oraz DIAGNOSTYKA Bank Komórek Macierzystych.

 

Wkrótce opublikujemy listę laureatek konkursu, a 1 września ruszy ostatni etap naszej akcji "Jestem kobietą i dbam o rodziców"

 

 

Jeżeli chcesz być informowana o naszych kolejnych akcjach profilaktycznych i promocyjnych zapisz się na newsletter.

 

 

***

 

Kampania „Jestem kobietą i dbam…” jest kolejną inicjatywą ogólnopolskiej sieci laboratoriów medycznych DIAGNOSTYKA, która od lat prowadzi profilaktyczne i edukacyjne kampanie społeczne, m.in. „Diagnostyka dla Twojej ciąży”, „Badania z uśmiechem”, czy „Kobieta świadomie dojrzała”. DIAGNOSTYKA to największa w Polsce sieć laboratoriów medycznych. Oferuje największy wybór badań laboratoryjnych (2500 rodzajów testów) dostępnych również bez skierowania od lekarza. Sieć posiada ponad 500 placówek w całej Polsce. Punkty Pobrań dostosowane są do obsługi osób niepełnosprawnych, część posiada specjalne kąciki dziecięce, pomagające w bezstresowej obsłudze małych pacjentów. Firma obsługuje miliony pacjentów rocznie oraz współpracuje z kilkoma tysiącami placówek ochrony zdrowia.

 

 

Terminarz Kampanii:

Etap I „Jestem kobietą i dbam o siebie”                             – wiosna 2014 (zakończono)

Etap II „Jestem kobietą, dbam o siebie i o partnera”           – jesień 2014 (zakończono)

Etap III „Jestem kobietą, dbam o  siebie i o dzieci”             – wiosna 2014 (zakończono)

Etap IV „Jestem kobietą, dbam o siebie i o rodziców”         – jesień 2015

 

 

 

Diagnostyka Badania Medyczne

Diagnostyka sp. z o.o. - All rights reserved