UWAGA:  Akcja profilaktyczna "Jestem kobietą i dbam..." została zakończona

Zapraszamy do udziału w akcji "Droga do Zdrowia" Etap 2 na stonie: www.drogadozdrowia.diag.pl

Polecamy szeroki wybór pakietów badań, dostępnych w obniżonych cenach na stronie naszego sklepu internetowego: www.diag.pl/sklep

Ogólnopolska Kampania Profilaktyczna
„Jestem kobietą i dbam…”

 

„Jestem Kobietą…” to ogólnopolska Kampania Profilaktyczna, zainicjowana z myślą o wsparciu kobiet w ich trosce o zdrowie - swoje oraz najbliższych. Inicjatywa ma na celu podniesienie poziomu świadomości znaczenia profilaktycznych badań laboratoryjnych dla zdrowego i spokojnego przejścia różne okresy życia – od wczesnego dzieciństwa do pełnej dojrzałości.

 

„Większość z nas – kobiet, wie jak dbać o swoją urodę i samopoczucie. Czy jednak każda z nas wie jak w pełni zadbać o swoje zdrowie..? W rosnącym tempie życia, my kobiety wypełniamy także wiele dodatkowych zadań… Troszcząc się o naszych najbliższych, podejmujemy wiele ról; jesteśmy partnerkami, matkami, córkami…”

 

Dziś DIAGNOSTYKA chce wesprzeć kobiety w profilaktyce prozdrowotnej.

 Zakończył się IV Etap Kampani "Jestem Kobietą i dbam..."  Ostatni etap naszej kampanii trwał od 1. września 2015 do 30 listopada 2015.  Na tym etapie zachęcaliśmy do skorzystania z pakietów badań dla osób 50+ z 70% zniżką.

Lista laureatek konkursu.

 

Trzeci etap kampanii zakończony.

 

Na tym etapie zachęcaliśmy do skorzystania z pakietów badań z 65% zniżką. 

Tym razem oferowaliśmy aż 3 pakiety badań: badania dla dzieci - szczególnie polecane dzieciom między 3 a 16 rokiem życia, dla kobiet przed ciążą, polecany Paniom, które staraja się lub w niedługiej przyszłości będą starać się o dziecko oraz dla pań w ciąży.  Lista laureatek.

UWAGA:  Akcja profilaktyczna "Jestem kobietą i dbam..." została zakończona

Diagnostyka Badania Medyczne

Diagnostyka sp. z o.o. - All rights reserved